Frazė atitinka Išplėstinė paieška
 lietuvių    English
 | Krepšelis (0 prekės)
Pradžia  Apie mus
 
 
 

Vilniaus Gedimino technikos universitetas yra akademinės literatūros leidėjas ir siekia, kad studentai studijuotų, naudodamiesi kokybiška studijų literatūra. Visi VILNIUS TECH išleisti leidiniai atitinka aukščiausius reikalavimus, t. y. recenzuoti konkrečios srities specialistų, redaguoti kvalifikuotų kalbos redaktorių, maketuoti profesionalių maketuotojų.

Šiame tinklalapyje rasite daugiau nei 650 akademinių knygų, pateiktų naujausiomis iPublishCentral™ technologijomis. Šias technologijas sukūrė kompanija „Impelsys“ (JAV, Indija). Kol Lietuvoje dar nesukurtos originalios elektroninės knygų leidybos technologijos, mes pasinaudojome jau esama ir pasaulyje žinoma technologija bei ją įdiegėme. Naudojant šias technologijas galima skaityti knygas internete arba atsisiųsti į savo kompiuterį ir skaityti be interneto (daugiau žr. skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“) .

Dalis čia pateiktų knygų išleistos knygine forma ir jas galima įsigyti knygynuose, dalis jų buvo prieinamos tik skaitmeniniu formatu. Čia taip pat rasite anksčiau išleistų knygų, kurių tiražai jau pasibaigę, bet šie leidiniai dar reikalingi studentams.

Būsime dėkingi už jūsų pastabas ir patarimus, atsiųstus el. paštu ebooks@vilniustech.lt.